Loading...
HİZMETLER2018-11-08T06:38:37+00:00

PROJELERİNİZDE SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

TEKLİF AL

Kilitli Taş Parke Satışı ve Uygulaması

Uzun yıllar her türlü doğa şartlarına ve ağır yüke dayanan beton parke taşlarının sağlamlığı ve uzun ömrü artık herkes tarafından onaylanmaktadır. Beton parke taşları ve dekoratif taşlar %5’ten daha az bir emiciliğe sahip olduğundan asfalt ve diğer kaplama malzemelerinden oldukça uzun ömürlüdür. Bu sayede malzemenin ömrüne ve görüntüsüne en çok zarar veren tuzlar ve kimyasal maddelerin zararlı etkileri en aza inmektedir. Ayrıca zemin kaplama malzemelerinin ömrü, yüzey aşınma mukavemetine bağlıdır. Beton parke taşları; yüksek evsaflı beton ile üretilmesinin yanında, vibrasyon ve pres uygulamalarına da tabi tutuldukları için yüksek dayanımlara ulaşır. Bu sıkıştırma ve vibrasyon etkisiyle, betonda hava boşluğu minimum düzeye indirildiğinden, su emme oranı düşüktür. Bu da dona karşı mukavemetinin artmasını sağlamaktadır. Bu nedenle beton parke taşlarının ömrü, alternatif kaplama malzemelerine (asfalt, yerinde dökme beton vb.) kıyas ile daha uzundur.

Şekil ye renk çeşitliliği, estetik yönden diğer alternatif kaplama malzemelerine göre üstünlük sayar. Beton altyapı elemanlarının inşaat ye peyzaj mimarisindeki uygulama alanları o kadar çeşitlidir ki kullanıcı hayal gücünü kullanarak daha önce bilinen döşeme şekillerinin ve uygulama alanlarının dışında yepyeni uygulamalar yaratabilir.

NEDEN PARKE TAŞI ?

 • Sağlamlık, döşeme kolaylığı, dayanıklılık
 • Donma ve kayganlık olmaması
 • Renkli doku ve şekil çeşitliliği
 • Kırma ve kesme olmadan altyapıya ulaşma imkân
 • Sökülen taşların yeniden kullanılabilirliği

KULLANIM ALANLARI

 • Erozyon Kontrollü Alanlar
 • Apartman ve Site Önleri
 • Endüstriyel Sahalar
 • Park ve Bahçeler
 • Kaldırımlar
 • Caddeler
 • Yollar
KİLİTLİ TAŞ PARKE ÇEŞİTLERİ İÇİN TIKLAYIN

Bordür-Su oluğu Satışı ve Uygulaması

Beton bordür ve oluk taşları dayanıklı bir taş olarak kullanıldıkları alanlarda uzun süre dayanıklılık sağlamaktadır. Beton malzemeden üretilen bordürler kullanım amaçlarına göre farklılık göstermektedir. Bu konuda kulanım alanı oldukça geniş olan bordürler, beton bordür taşları ve oluklar ile zemin döşemelerin uzun yıllar bozulmadan kalmalarını sağlamaktadır. Fiyatları oldukça uyun olan taşlar, çevre düzenleme konusunda yaptığınız düzenlemelere katkıda bulunmaktadır. Oldukça kaliteli ve sağlam bir seçenek olarak bordür döşenecek yerlerde beton bordür taşlarını tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Parke Taş Satışı ve Uygulaması

Dekoratif parke taşı bir diğer dekoratif döşeme taşı olarak pek çok yerde kullanılmaktadır. Birden çok renk seçeneği bulunan bu taşlar oldukça şık ve doğal görünümleri ile kaldırım ve çevre düzenlemesi gibi pek çok alanda tercih edilmektedir. Uygulanması kolay ve son derece kullanışlı bir parke taşı olarak otopark ve yürüyüş yolu gibi döşeme gerektiren zeminlerde kullanılmaktadır. Çevre düzenlemesi adına seçenekler oldukça fazla sayıda olurken Kelebek parke Taşı,Deniz yıldızı parke,Baklava parke,Orkide parke,Büyük Orient dekoratif seçenekler arasında yer almaktadır. Parke taşı döşetmek isteyen ancak gösterişli ve şık bir malzeme isteyenler için bu taşlar ideal özelliklere sahiptir. Uygun fiyatlı olan bu parke seçenekleri bahçe düzenlemesi ve apartman girişi gibi yerler için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

DEKORATİF PARKE TAŞI ÇEŞİTLERİ İÇİN TIKLAYIN

Dekoratif Karo Satışı ve Uygulaması

Çevre düzenleme taşları arasından bir diğer sağlam ve kaliteli seçenek olarak karo taşı pek çok alanda görmekteyiz. Şık görüntüsü ve sağlam yapısı ile pek çok alanda rahatlıkla kullanıma uygun olan dekoratif karo taşı oldukça uygun fiyatlı pek çok yerde bunmaktadır. Uygulandığı zeminlerde sağlam ve dayanıklı olarak uzun yıllar kullanıma uygun olan bu taşlar kilitli parke taşlarından sonra en çok tercih edilen dış çevre zemin döşeme seçenekleri arasında yer almaktadır.Otopark ve apartman girişi gibi zeminlerde kullanıma uygun olan karo taşını güvenle tercih edebilirsiniz.

Klinker Tuğla Satışı ve Uygulaması

NEDEN TUĞLA ?

Tuğla üretiminde tamamen doğal malzemeler kullanıldığından bazı duvar malzemeleri gibi kansorejen risk taşımaz. Tuğla ve sıva harcının genleşme katsayıları birbirlerine yakın olduğu için yapım sonrası çatlaklar oluşmaz. Bina oturmalarında veya dipten gelecek deprem dalgalarına karşı yüksek muavemeti sayesinde taşıyıcılık görevi görür. Mikro yapısında gözenekli bir yapı olması ve kapiler yapı sayesinde üzerine aldığı nemi barındırmaz, kısa sürede geri verir.Maksimum nem alma oranı %13’dür.Tuğlanın en önemli ve vazgeçilmez özelliklerinden biri olan yüksek ısı depolama özelliği ile bina içi ısı regülasyonu sağlamasıdır. Binaların duvarlarında tuğla tercih edildiğinde,binalarda tuğla ani sıcaklık artışlarına engel olur ve ısıyı bünyesine alıp daha sonra geri vererek bina içi konforun insan sağlığına uygun ortamlar yaratmasına yardımcı olur.

Tuğla ve Kiremit doğal kilden üretilmektedir. Bu nedenle insan sağlığına hiç bir negatif etkisi yoktur.Doğallığın ön plana çıktığı günümüzde vazgeçilmez bir yapı malzemesi olmayı sürdürmektedir.

Ürün standartları

Tuğla ve kiremit gibi pişmiş kilden ürünlerin yer aldığı bu sektörde TSE tarafından hazırlanan aşağıda ki standartlar kullanılmaktadır.

 • TS 704 Harman tuğlası (duvarlar için)
 • TS 705 Fabrika tuğlaları-duvarlar için dolu ve düşey delikli
 • TS 1260 Taşıyıcı döşeme tuğlaları (statik çalışmaya katılan)
 • TS 1261 Taşıyıcı döşeme tuğlaları (statik çalışmaya katılmayan)
 • TS 4562 Fabrika tuğlaları-duvarlar için-klinker tuğla
 • TS 4563 Fabrika tuğlaları-duvarlar için-yatay delikli
 • TS 4377 Fabrika tuğlaları-duvarlar için-düşey delikli, hafif
 • TS 562 Oluklu kiremitler ve mahya kiremitleri-Akdeniz tipi, Marsilya tipi
 • TS 3457 Kiremit-pişmiş topraktan

KLİNKER TUĞLA ÇEŞİTLERİ İÇİN TIKLAYIN

Hazır Rulo Çim Satışı ve Uygulaması

Rulo Çim Nasıl Üretilir?

Rulo çim büyük ekim alanlarına uygun karışım çim tohumlarının eşit miktarda ekilmesiyle üretilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken durum, ekimden önce çimin altına serilen şiltedir. Çünkü ruloyu yani kesilen çim ve toprağı bir arada tutacak olan malzeme budur. Çim üretimi aynı çim bakımı gibi çok zordur. Çimin sıklığı, sulama ve yöntemi, gübreleme ve nakliyesi gibi bir çok zor ve yorucu işlemi vardır. Ayrıca çimin zararlı otlardan muhafazası ve temizlenmesi de söz konusudur.​

Plastik Ferforje Uygulaması

Estetik , Sorunsuz ve kaliteli Plastik Ferforjeler ;

Plastik bahçe çitleri, polietilen hammaddeden enjeksiyon yöntemi ile imal edilmiştir. Ferforje uygulamalarının en büyük sorunu olan paslanma ve boya sorunu bu çitlerde görülmemektedir. 3 renk alternatifi vardır (siyah, yeşil, bej). Alüminyum bahçe çitleri komple alüminyumdan imal edilmektedir. Alüminyum çubukların aralarına modern ve ferforje görünümlü plastik motifler yerleştirilebilmektedir.

 • Boya Bakım Gerektirmez
 • Montajı kolaydır.
 • Hafiftir, yapınıza gereksiz yük bindirmez.
 • Uzun Ömürlüdür
 • -70 +70 Santigrat Isı Dayanımı sağlar.
 • Dekoratif Görünüm sağlar.
 • Korozyon Yapmaz
 • Güneş ve İklim Koşullarından Etkilenmez.

Teknik Özellikler

Plastik hammadde polietilen (HDPE) UV katkılıdır. Bağlantı direkleri metal ve alüminyim seçeneklidir. Bağlantı direkleri elektrostatik toz boyalıdır. Değişik yükseklikte ve desende ürün bulunmaktadır. Yükseklik Seçenekleri: 60 cm – 80 cm – 100 cm – 110 cm – 150 cm

Renk Seçenekleri: Siyah, yeşil , bej

Kullanım alanları : Villa, Otel, Toplu Konut, Fabrika, Kamu Binaları, Park, Bahçe ve Yol Düzenlemelerinde uygulanmaktadır.

Çevre ve Peyzaj Düzenlemeleri

Çevre düzenleme ve peyzaj işleri bir mülkün dış güzelliğini ve estetiğini oluşturan uygulamadır. Peyzaj çok kapsamlı bir kelimedir. Peyzaj yapılacak alanımızı kendimiz oluşturmalıyız sadece yeşil alanlar üretmekle peyzaj olmaz bahçe yürüme yolları bu yollar içersinde uygulanacak olan kilitli parke taşları yada diğer bahçe taşları ile peyzaj dekor alanımızı tasarımını yapabiliriz. Çevre düzenleme peyzaj işlerinde İskenderun ve çevresinde son yıllarda üstün bir başarı gösteren firmamız büyük iş küçük iş ayırt etmeden bütün çevre düzenleme peyzaj işleriniz için hizmetinizdeyiz.

KİMLERLE ÇALIŞTIK?

Karar vermeden önce mutlaka müşterilerimizi arayın, en doğrusunu onlar söyleyeceklerdir.

Kendimize de müşterilerimize de güveniyoruz!

HEMEN TEKLİF AL

Profesyonel ekibimiz sizlere en yakın zamanda geri dönüş sağlayacaklardır.

İSİM *
SOYAD *
EMAIL *
TELEFON NUMARASI *

KONU*

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?*

Başkandan;

İleri gitmeye devam edeceğiz, yeni kapılar açacağız, yeni şeyler yapacağız; çünkü bizler meraklıyız ve merakımız bizi sizler icin yeni yollara götürüyor.

HEMEN TEKLİF AL